KE ZDRAVÍ S DETOXIKACÍ

Bez toxinů fungujeme lépe!

 • Máte nějaké zdravotní potíže?
 • Chcete s nimi něco udělat?
 • Víte co?

Víte, že toxiny způsobují zdravotní potíže?

Zkuste toxiny odstranit = detoxikujte.

Detoxikace je úklid uvnitř organismu

  Je potřeba doma uklízet? V tom máte jistě jasno. Úklid uvnitř organismu je ještě mnohem důležitější než úklid prostředí, ve kterém žijete. Buňky, tkáně, orgány lépe fungují, máte-li uvnitř důkladně vygruntováno.

Detoxikace vám pomůže postupně a systematicky odstranit toxiny, které do vašeho organismu nepatří.

 • Toxiny zbytečně zatěžují váš organismus,
 • narušují jeho přirozenou harmonii,
 • brání účinnému řízení jednotlivých orgánů,
 • způsobují chaos,
 • mají vliv na vaši energii,
 • ovlivňují vaši imunitu.

Váš organismus má určité prostory, kde se mohou toxiny kumulovat, aniž byste to věděl/a. Když se tyto prostory naplní, začnete si všímat různých projevů (např. únavy, přibývání na váze, funkčních poruch, nemoci). Pokud chcete zabránit zhoršování zdravotního stavu, začněte svůj organismus čistit.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
 • Detoxikace vám pomůže odstranit toxiny, které znemožňují vaše optimální fungování.
  Odstraněním toxinů napravíte potíže, při kterých lékař nic nenašel a označil je jako funkční poruchu neboli poruchu funkce z neznámých příčin. Jednoduše řečeno "porouchaný" orgán začne opět fungovat normálně. Například máte potíže ze žlučníkem. Lékař na sonu nenašel ani písek, ani kamínky, ani nic dalšího. Porucha je funkční a není vidět. Možná ji způsobuje stres. Vlivem stresu je stažen svěrač, který pouští žluč do dvanácterníku. Dokud jste ve stresu, žluč ve žlučníku stagnuje, zahušťuje se a časem můžou vzniknout kameny. Mnoho funkčních poruch způsobují toxiny ve vegetativním nervovém systému, například těžké kovy nebo mikrobiální ložiska.
 • Pomocí detoxikace uvedete do rovnováhy emoce a zbavíte se stresu.
  Potlačené emoce a dlouhodobý stres bývají spouštěčem nemoci. To dneska ví i medína. Ze stresu jsou žlučníkové kameny, žaludeční vředy, vysoký krevní tlak a další a další symptomy. Pokud je tělo vážně nemocné, je zcela zásadní přijmout veškeré emoce, podívat se odkud se bere stres a změnit úhel pohledu na to, co se děje ve vašem životě. Začněte ale raději dříve, ještě dokud jste zdravá.
 • Po každé detoxikační kůře ucítíte změnu na duši i na těle.
  Změna může nastat po jediné detoxikační kúře. To je možné zejména u dětí. U dospělých je obvykle potřeba detoxikovat organismus postupně a systematicky.
 • Budete mít víc energie pro sebe, své blízké a na to, co rádi děláte.
  To, že detoxikace zabírá, se projeví v první řadě nárůstem energie. Zjistíte, že máte větší chuť do života a že máte odvahu dělat nové věci a překračovat své hranice.
 • Znovu objevíte, jaké to je dobře se vyspat .
  Detoxikace nervového systému vede ke zkvalitnění spánku a kvalitní spánek posílí váš imunitní systém.
 • Začnete věřit sobě a svému imunitnímu systému.
  Pokud máte chronické záněty, které vedou k opakované antibiotické léčbě, může vás detoxikace příjemně překvapit. Je v podstatě jedno, jestli jsou záněty v dýchacích cestách, v močových cestách nebo třeba ve střevě či nervovém systému. Důležité je vybrat konkrétní přípravky a poskládat z nich účinnou detoxikační kúru. O zbytek se postará váš vlastní imunitní systém.
 • Detoxikace dokáže zlepšit vnímání, intuici, logiku, paměť i chápání.
  A to se hodí vždycky a v každé situaci.

Kdy začít s detoxikací

 • Ideální je s detoxikací začít v době, kdy ještě nemusíte pravidelně užívat chemické léky. Není to ale podmínka. Lepší je začít pozdě nežli později.
 • Pokud už chemické léky užíváte, začněte se detoxikovat současně s léčbou. To možné je. Léčbu a detoxikaci můžete propojit. 

Pokud se chcete na něco zeptat, napište mi.

Hodně zdraví přeje Dana Srpová.


Reference

V dubnu 2012 jsem se napil studeného nápoje a tím všechno začalo. S posledním douškem se objevila bolest v krku, která se zakrátko rozšířila do pravé strany čelisti a připomínala současně angínu a bolest zubů. Tato bolest se vždy vystupňovala při jídle a pití. Zubní lékař vyloučil jako původ bolesti zuby a nenašel se ani problém v krku. Závěr nakonec byl, že jde o zánět spodní větve trojklanného nervu. Od roku 2012 do jara 2015 jsem trpěl častými bolestmi krku a "zubů", od jara 2015 do podzimu pak trvalou bolestí. Z léků jsem užíval TEGRETOL, ale bylo mi po něm tak špatně, že jsem se dostal jen ke čtvrté tabletce. Ještě dvakrát jsem se snažil jeho neblahý účinek překonat, ale výsledek byl vždy stejný - zvracení a celkově zoufalý stav po tři dny. Dva měsíce jsem pak užíval NEURONTIN 300 a po něm LYRICU 150. Oba tyto léky byly co do vedlejších účinků celkem snesitelné, bohužel v léčbě trojklanného nervu nepřinesly žádné výsledky. Upnul jsem se k poslední naději, kterou byla akupunktura. Paní Srpová mi však nabídla homeopatický léčebný prostředek HYPERICUM PERFORATUM 30 CH. Užíval jsem ho dvakrát denně po 5 kuličkách a hned v prvních dnech se období klidu mezi záchvaty bolesti prodlužovalo a za týden bolest zmizela úplně. V současné době se cítím zcela vyléčený. Je to důkazem toho, jak účinný a příjemný může být lék na zcela přírodní bázi. Možná, že to bude řešením pro další lidi postižené touto mučivou nemocí. František J.
František J.důchodce, 70 let
Pan František asi před dvaceti lety prodělal boreliózu a léčil se antibiotiky. V červnu 2015 jsme zahájili 1. kůru řízené a kontrolované detoxikace organismu Joalis. Pomocí přístroje Salvia jsem zjistila přítomnost borelií a boreliového toxinu. Pomocí Salvie jsem též vybrala vhodné preparáty pro detoxikaci. Ve dvou detoxikačních kůrách čistil pan František okruh jater, sleziny, plic, centrální nervový systém a zbavoval se emocionálních zátěží. Bolesti však nepolevovaly ani během detoxikace. Na konci 2. detoxikační kůry jsem proto doporučila homeopatikum Hypericum perforatum 30CH. Během 7 dnů od nasazení homeopatika bylo po bolesti. Nyní se pan František cítí zdráv. Jsem přesvědčena, že homeopatie a detoxikace se vzájemně doplnily a homeopatická třezalka celý proces harmonizace nervového systému po prodělané borelióze urychlila. Je potřeba zdůraznit, že největší zásluhu na uzdravení má pan František a jeho vlastní imunitní systém.
PharmDr. Dana Srpováprůvodce léčbou a detoxikací

Napadlo vás někdy, že vaše zdravotní potíže způsobují toxiny?

Prozkoumejte cestu detoxikace!

Zvládnete to během 11 minut. Zadejte svůj email a pusťte si video.