Napadlo vás někdy, že vaše zdravotní potíže způsobují toxiny?

Prozkoumejte cestu detoxikace!

Zvládnete to během 11 minut. Zadejte svůj email a pusťte si video. 

S čím vám detoxikace pomůže

 • Detoxikace vám pomůže odstranit toxiny, které znemožňují vaše optimální fungování.
  Odstraněním toxinů napravíte potíže, při kterých lékař nic nenašel a označil je jako funkční poruchu neboli poruchu funkce z neznámých příčin. Jednoduše řečeno "porouchaný" orgán začne opět fungovat normálně. Například máte potíže ze žlučníkem. Lékař na sonu nenašel ani písek, ani kamínky, ani nic dalšího. Porucha je funkční a není vidět. Možná ji způsobuje stres. Vlivem stresu je stažen svěrač, který pouští žluč do dvanácterníku. Dokud jste ve stresu, žluč ve žlučníku stagnuje, zahušťuje se a časem můžou vzniknout kameny. Mnoho funkčních poruch způsobují toxiny ve vegetativním nervovém systému, například těžké kovy nebo mikrobiální ložiska.
 • Pomocí detoxikace uvedete do rovnováhy emoce a zbavíte se stresu.
  Potlačené emoce a dlouhodobý stres bývají spouštěčem nemoci. To dneska ví i medína. Ze stresu jsou žlučníkové kameny, žaludeční vředy, vysoký krevní tlak a další a další nemoci. Pokud je tělo vážně nemocné, je zcela zásadní pracovat s emocemi a prožíváním stresu a změnit úhel pohledu na to, co se děje ve vašem životě. Začněte ale raději dříve, ještě dokud jste zdravá/ý.
 • Po každé detoxikační kůře ucítíte změnu na duši i na těle.
  Změna může nastat po jediné detoxikační kúře. To je možné zejména u dětí. U dospělých je obvykle potřeba detoxikovat organismus postupně a systematicky.
 • Budete mít víc energie pro sebe, své blízké a na to, co rádi děláte.
  To, že detoxikace zabírá, se projeví v první řadě nárůstem energie. Zjistíte, že máte větší chuť do života a že máte odvahu dělat nové věci a překračovat své hranice.
 • Znovu objevíte, jaké to je dobře se vyspat .
  Detoxikace nervového systému vede ke zkvalitnění spánku a kvalitní spánek posílí váš imunitní systém.
 • Začnete věřit sobě a svému imunitnímu systému.
  Pokud máte chronické záněty, které vedou k opakované antibiotické léčbě, může vás detoxikace příjemně překvapit. Je v podstatě jedno, jestli jsou záněty v dýchacích cestách, v močových cestách nebo třeba ve střevě či nervovém systému. Důležité je vybrat konkrétní přípravky a poskládat z nich účinnou detoxikační kúru. O zbytek se postará váš vlastní imunitní systém.
 • Detoxikace dokáže zlepšit vnímání, intuici, logiku, paměť i chápání.
  A to se hodí vždycky a v každé situaci.

Kdy začít s detoxikací

 • Ideální je s detoxikací začít v době, kdy ještě nemusíte pravidelně užívat chemické léky. Není to ale podmínka. Lepší je začít pozdě nežli později.
 • Pokud už chemické léky užíváte, začněte se detoxikovat současně s léčbou. To možné je. Léčbu a detoxikaci můžete propojit. Ráda vám pomůžu.