Co vám o sobě prozradím?

Mé jméno je Dana Srpová. Jsem lékárnice a detoxikační poradkyně.

V létě roku 2012 mě kouslo klíště. Typická červená skvrna, která je hlavním příznakem začínající boreliózy, se mi neudělala. Přesto jsem měla divný pocit, že něco není v pořádku. Asi měsíc po odstranění klíštěte jsem pro jistotu začala užívat antibiotika. Měla jsem strach z borelií...

Pro svůj klid jsem se objednala k lékařce celostní medicíny. Očekávala jsem od ní ubezpečení, že žádné borelie v sobě nemám. Lékařka mě změřila na EAV přístroji. Přítomnost borelií v mém těle bohužel potvrdila. V tu dobu jsem dobírala antibiotika. Byla jsem zklamaná, že antibiotika selhala. Na doporučení lékařky jsem začala užívat přípravky Joalis pro řízenou a kontrolovanou detoxikaci organismu metodou C.I.C. 

Nejprve se nedělo nic. Žádnou zásadní změnu jsem neviděla. K obratu došlo až ve 3. detoxikační kúře, když jsem si čistila nervový systém. Po překonání detoxikačních projevů v podobě bolestí hlavy jsem pocítila mohutný příliv energie. Únava, kterou jsem do té doby považovala za naprosto normální stav, byla najednou pryč.

Moc mě zajímalo, co mi pomohlo. Proto jsem si udělala kurz pro terapeuty řízené a kontrolované detoxikace organismu a to, co jsem se naučila, předávám dál.

Proč jsem začala dělat řízenou detoxikaci?

  • Uvědomila jsem si, že antibiotika bez účinné spolupráce s imunitním systémem nedokážou borelie z těla odstranit.
  • Díky své touze po likvidaci borelií jsem si sama na sobě vyzkoušela účinky jednotlivých přípravků Joalis a tím získala osobní zkušenost, které si velmi cením.
  • Našla jsem v řízené detoxikaci propracovaný systém, který je založen na celostním vnímání organismu.

Co mi přinesla řízená detoxikace?

  • Přestala jsem se zabývat nemocí a pocítila jsem radost.
  • Přestala jsem se zabývat nemocí a moje oči začaly opět zářit.
  • Přestala jsem se zabývat nemocí a do mé mysli vstoupily jiné myšlenky.
  • Přestala jsem se zabývat nemocí a moje tělo to ocenilo.
  • Přestala jsem se zabývat nemocí a začala jsem si užívat život.