Radost, štěstí, lásku 

jsem si přála prožívat. Místo toho jsem se vytrvale stresovala. Dělala jsem spoustu zbytečných věcí, ztrácela jsem se v detailech a na to důležité mi nezbýval čas. Čas na radost, na lásku, na štěstí se jaksi rozplynul.

Prober se!

Řekla jsem si jednoho krásného dne, kdy jsem prohlédla pastičky, která jsem si na sebe sama vymyslela. Holka, léta běží a čas nevrátíš. Život je dar, tak si ho užívej. Minulost minula, budoucnost teprve bude. Každý okamžik je jedinečný a je tu proto, abys ho prožila naplno. Začni hned teď!

Nech odejít svá omezení!

Zjistila jsem, že mi moje letité představy o životě přestaly vyhovovat a rozloučila jsem se s nimi. Spálila jsem je. Nechala jsem je odejít. Pustila jsem se domnělých jistot. Změnila jsem se. Rozhodla jsem se převzít zodpovědnost za svou mysl, za své emoce, za svůj život.

I Ty můžeš říct "STOP!"

svému stresu. I Ty můžeš vykročit na cestu radosti. Ovšem jenom, pokud chceš. Stačí se rozhodnout. A o tom to je. Rozhodnutím začíná cesta. Chceš se po ní vydat? Ve skutečnosti ani nemusíš nikam chodit. Je to cesta do Tvého nitra. Je to cesta sebepoznání. Půjdeš?

O čem to je?

O stresu

O cílech

O egu

O duši

O životě

O radosti