„Dr. Jonáš vyvinul velmi cílená informatika (Joalis), která po pečlivém EAV vyměření přes počítačový program inteligentně směřují organismus k celostnímu uzdravení.”

MUDr. Tomáš Lebenhart

Zkušenosti paní Ivanky po první kúře a po využívání 4 přípravků Joalis (únor 2017)

Paní Ivanka (jméno je z důvodu ochrany osobních údajů změněno) mě navštívila kvůli bolestem zad, bušení srdce a psychickým potížím, které vznikly po léčbě boreliózy antibiotiky. Po využívání první detoxikační kúry napsala:

  • Bolest zad je úměrná zátěži a mám pocit, že reakce těla se vrací k normálu. 
  • Psychika se zlepšila začínám se poznávat.
  • Mám více energie.
  • Pocit mírně zateklých kolenou - nemám.
  • Chvění - mírnější a mám pocit, že nejde do hloubky a objevuje se na menší ploše těla.
  • Bušení srdce se minimalizuje a někdy až vymizí.
  • Kořenové dráždění - viz nález na páteři - přetrvává.
  • Pobolívá mě vpravo pod žebry (chvilková bodavá bolest).

Ivanka

Zkušenosti paní Hanky po první kúře a po využívání 4 přípravků Joalis (leden 2017)

Paní Hanka (jméno je z důvodu ochrany osobních údajů změněno) mě navštívila, protože chtěla řešit únavu, která jí bránila ve vykonávání běžných činností. Po využívání první detoxikační kúry mi napsala:

Po celou dobu užívání jsem nebyla nijak mimořádně unavená, byly jednodenní momenty, kdy jsem se cítila vyčerpaná, ale nic zvláštního. Ani jsem nebyla nemocná a neužívala žádná farmaka. Moje bolesti v pravém podžebří se stáhly cca o polovinu, avšak zcela nezmizely. Všimla jsem si, že na mne přestal působit efekt kávy - v minulosti mne příliš zrychlovala, a řekla bych že jsem psychicky více vyrovnanější a v pohodě.
Hodně se mi upravila stolice, je pravidelná a normální.

Hanka

Velmi ráda zde uveřejňuji poděkování, které patří MUDr. Jonášovi, Joalisu a terapeutce paní Antonii Veličkové z Frýdlantu nad Ostravicí.
 
Poděkování od paní Marcely
Dobrý den. Ráda bych touto cestou poděkovala Joalis a především mojí terapeutce paní Toničce z Frýdlantu nad Ostravicí, které doslova každý den děkuji za život, jenž mi vrátila díky těmto zázračným kapičkám.
Minimálně šest let jsem bezúspěšně navštěvovala všechny možné kapacity, zabývající se problémy s močovým ústrojím, ale nikdo nebyl schopen mi říct, proč se bolesti neustále vrací a jsou čím dál více intenzivnější a nesnesitelnější.
Byly dny, kdy jsem se vracela od lékaře a přemýšlela jsem, do kterého stromu to namířím, ať už mám klid. Tak daleko se může člověk dostat, když ztrácí víru ve vyléčení. Tyto problémy narušily samozřejmě i můj osobní a pracovní život.
Jednoho dne se mi však dostal do rukou letáček oné kouzelné osůbky Toničky! Po prvních měřeních bylo jasné, že můj problém jsou chlamydie, ale také borelie a jiné podobné potvorstvo. Začaly jsme s léčbou..., a konečně trefa do černého!
Jsou to už dva roky, kdy ji pravidelně navštěvuji, a nejen já, i celá moje rodina. Cítím se výborně! Lituji všechny, kteří trpí, ale nevěří. Přesněji řečeno, věří jen "polobohům" v bílých pláštích.
Tímto skláním velkou poklonu panu doktorovi Jonášovi a obrovský dík patří mé terapeutce Toničce Veličkové - mé zachránkyni!
Marcela
 

Možná si kladete otázku, jestli je detoxikace cesta vhodná pro vás. 

Zadejte svůj email a mrkněte se na desetiminutové video.

Vaše osobní údaje (jméno a emailová adresa) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z evropské legislativy.