Borelióza v denní praxi lékárnice

Do lékárny vstoupil neznámý, nenápadný muž s vrásčitou tváří. Předložil recept s lékem předepsaným na tlumení bolestí.

  • Lidé trpí bolestmi a řeší je potlačováním.
  • Příznak je potlačen, příčina zůstává.
  • Léky lidem krátkodobě přinášejí úlevu, avšak mnohdy je vzdalují od uzdravení.

V lékárně zrovna nikdo jiný nebyl. Muž se začal zajímat o cenu potravního doplňku Reishi. Řekla jsem mu kolik přípravek stojí. Chvíli zvažoval a pak se rozhodl přípravek zakoupit. Zaplatil, zůstal stát přede mnou a položil další otázku. Zajímala ho cena Koenzymu Q10.

Jen tak mezi řečí se zmínil o pobytu v nemocnici a srdečních arytmiích, které ho trápí.

Najednou se mi střípky viděného a slyšeného začaly skládat v jeden obrázek, v jednu rovnici.

Bolesti + vrásčitá tvář + srdeční arytmie = ???

V lékárně nemám žádné vybavení, které by mi pomohlo vzniklou hypotézu potvrdit či vyvrátit. Naslouchám své intuici. Všechny uvedené příznaky mohou ukazovat na přítomnost borélií v těle, ale diagnózu může určit pouze lékař.

Muž se rozhovořil o tom, že spoustu let pracoval jako lesní dělník. Pak se svěřil, že má „špatné“ nervy a brní ho celé tělo. Zakoupil si koenzym Q10 a dodal, že vždycky každý může začít pečovat o své zdraví. On prý pěstuje celery a dělá si z nich čerstvou šťávu, jí kořeny pampelišek a občas semínka ostropestřce, pije kopřivový čaj. Přestal kouřit a pít alkohol.

O své zdraví můžeme pečovat různými způsoby. I já pečuji o své zdraví a dělám to prostřednictvím Řízené a kontrolované detoxikace organismu, přípravků Joalis a celkové harmonizace svého života.  

Tu a tam přidám nějaký kvalitní potravní doplněk nebo šetrný lék. Současně si uvědomuji, že na prvním místě je harmonie v mém životě a zdraví přichází s ní.

Mými oblíbenými léky jsou

  • homeopatika (např. Paragrippe, Oscilococcinum)
  • enzymy (Wobenzym, Phlogenzym)

Řízenou a kontrolovanou detoxikaci organismu doporučuji i klientům detoxikační on-line poradny.

Každý může kdykoliv začít pečovat o své zdraví. Stačí se otevřít možnosti svého uzdravení. Správný způsob se jistě brzy najde.

rovnovaha

Nyní si zdarma stáhněte přehled diagnostiky a léčby boreliózy.

S úctou k harmonickému životu

Dana Srpová

Jsem, ptám se, zaměřuji se, propojuji, cítím, tvořím. Mám dar ptát se a dostávat odpovědi. Dokážu se zaměřit na podstatu. Baví mě propojovat souvislosti. Nejlépe se cítím, když jsem sama sebou. Ráda tvořím. Více si můžete přečíst ZDE. »
Komentáře