Borrelie

SPIROBOREM SE DO LOŽISEK NEDOSTANEME!

Tento poznatek jsem si odnesla z prvního semináře pro terapeuty Joalis od lektora Ing. Jelínka v únoru 2013. Co se tedy dá dělat s tímto záludným mikroorganismem? Pojďme se na to spolu mrknout.

Máme-li podezření na nákazu, je vhodné co nejdříve nasadit antibiotika, abychom zabránili jejich množení. Tím to však nekončí. Je potřeba se připravit na celkovou detoxikaci.

borrelie 5

 

Proč?

Při nákaze Borreliemi a jejich léčbě antibiotiky dochází k masivní tvorbě ložisek.

Borrelie se díky antibiotikům nemohou množit, což je příznivé. Mohou však tvořit mnohočetná ložiska prakticky v jakékoliv tkáni. Z ložisek se uvolňuje borreliový toxin, prudký nervový jed. Účinek tohoto jedu bývá nejsilnější při stresu, kdy se v sevřené tkáni zvyšuje jeho koncentrace.

Imunitní systém má s Borreliemi dosti práce, neboť se pohybují velmi rychle a dokážou unikat imunitním buňkám. Kromě toho mění svou antigenní strukturu. Tak se maskují před imunitním systémem.

Jak se dostat do ložisek a jak postupovat při detoxikaci?

Ložiska nám pomohou otevřít přípravky Joalis zvané dreny.

Nejprve je potřeba zjistit, ve kterých tkáních se Borrelie usadila. Pokud se usadila v kloubech začneme čistit klouby. Pokud se usadila v nervovém systému, začneme čistit nervový systém. Vždy ovšem respektujeme zlatá pravidla detoxikace. Postupujeme od mateřských orgánů směrem na periferii. Čili zjistíme tkáň, která je zatížená a k ní určíme pomocí přístroje mateřský orgán, který danou tkáň ovlivňuje.

Mateřskými orgány, kterými začínáme, jsou játra, slezina a plíce. Důležité je rovněž odblokování emocí a stresu.

Postupujeme krok za krokem a po každé kůře sledujeme stav imunitního systému a kontrolujeme detoxikované tkáně.

Přípravky k detoxikaci mateřských orgánů: Liverdren, Veliendren, Respidren, Urinodren, Cordren

Emocionální přípravky: Emoce, Streson, Diamino, Nodegen

Dále používáme zejména přípravky Supertox, Mikrotox, Cranium, Neurodren, Vegeton, Spirobor a další dle měření.

V případě boreliózy doporučuji obrátit se na zkušeného terapeuta. Máte-li jakýkoliv dotaz, můžete se zeptat ZDE.

 

 

Jsem, ptám se, zaměřuji se, propojuji, cítím, tvořím. Mám dar ptát se a dostávat odpovědi. Dokážu se zaměřit na podstatu. Baví mě propojovat souvislosti. Nejlépe se cítím, když jsem sama sebou. Ráda tvořím. Více si můžete přečíst ZDE. »
Komentáře