Jak vyhrát nad boreliemi?

Borelie jsou malé potvůrky, které rády využívají naše tělo jako svůj domov. Rády tam bydlí, množí se a počínají si zkrátka jako domácí. Pokud jim přijdeme na jejich rejdy, můžeme zasáhnout. Často je prozradí rudá skvrna v okolí přisátí klíštěte a pozitivní test na protilátky. Ale pozor! Nemusí to tak být vždy. V některých případech se skvrna ani protilátky nevytvoří. Na borrelie se pak přijde náhodou při diagnostice EAV jako na jednu z příčin chronických potíží.

Obvyklý postup při zjištění borelií  je užívání antibiotik. Při akutní nákaze borreliemi jsou antibiotika nutná. Ale víte, že většina antibiotik pouze zastaví růst a množení borelií?  A jaká je reakce borelií? Rády vytvářejí obalená mikrobiální ložiska a přecházejí do ilegality, kde je imunitní systém nevidí. Z ložisek mohou šířit do organismu hostitele toxiny, aniž by imunitní systém zaznamenal jakoukoliv záškodnickou činnost a mohl účinně zasáhnout.

Tak a co dál?

Řešením je udržovat imunitní systém ve výborné kondici, držet si vysokou hladinu energie, vyhýbat se stresu, žít zdravě. Doporučuji detoxikaci organismu pomocí přípravků Joalis.

Během detoxikace dochází k postupnému rozvolňování ložisek, ukrývajících borelie tak, aby byly přístupné imunitnímu systému. Borelie uvolněné z ložisek bývají slabé, zato imunitní systém se při detoxikaci pomocí preparátů Joalis stává výkonnějším a postupně borelie zvládá.

Pravdou je, že při nákaze boreliemi musíme detoxikovat prakticky celý organismus. Je to dlouhodobý proces. Potěšující však  je, že se díky detoxikaci celý organismus vyčistí i od jiných toxinů.

Jsem, ptám se, zaměřuji se, propojuji, cítím, tvořím. Mám dar ptát se a dostávat odpovědi. Dokážu se zaměřit na podstatu. Baví mě propojovat souvislosti. Nejlépe se cítím, když jsem sama sebou. Ráda tvořím. Více si můžete přečíst ZDE. »
Komentáře