Jak žije Kristýnka s diagnózou roztroušená skleróza

Kristýně byla před před lety diagnostikována roztroušená skleróza. Podařilo se jí zastavit destruktivní procesy a nyní žije plnohodnotným životem.

Podívejte se na video z tvůrčí dílny Asociace ATaDEP.

Roztroušená skleróza je autoimunitní onemocnění, jehož příčina dosud není vědecky zcela vysvětlena. Na základě praktických zkušeností se však lze domnívat, že i u tohoto vážného onemocnění hrají hlavní roli toxiny.

Kulhá věda za praxí?

Praxe dělá a věda dokazuje, že to nejde. Když praxe prokáže, že to jde, věda pracně hledá vysvětlení, proč to vlastně vůbec jde.

Ing. Jiří Janča, Praktická homeopatie, 1992

Záleží na úhlu pohledu

Naučila jsem se vnímat všechno, co se děje, z různých úhlů pohledů. Ve videu je okamžik, kdy Kristýnka vzpomíná, jakým způsobem jí lékařka oznámila závažnou diagnózu. Chápu, že to byl šok. Možná díky tomuto šoku se však Kristýnka vnitřně rozhodla pro uzdravení. Nástrojem tohoto rozhodnutí se poté stala detoxikace.

Proč začít co nejdříve s detoxikací

  1. Detoxikace je bez nežádoucích účinků.
  2. Detoxikací lze čistit nervový systém včetně gliových buněk od toxinů, které jsou příčinou autoagresivity imunitního systému.
  3. Nejčastějšími toxiny nervového systému jsou kovy, neuroinfekce, zbytky očkovacích látek, metabolické toxiny, stres a jiné psychotoxiny.

Poctivý doktor dokonce může někoho uzdravit, třebaže se nedá vědecky vysvětlit, proč a jak.

Gabriel Chevallier (1895 – 1969), francouzský spisovatel

Více se dozvíte ve videu.

 

Jsem, ptám se, zaměřuji se, propojuji, cítím, tvořím. Mám dar ptát se a dostávat odpovědi. Dokážu se zaměřit na podstatu. Baví mě propojovat souvislosti. Nejlépe se cítím, když jsem sama sebou. Ráda tvořím. Více si můžete přečíst ZDE. »
Komentáře