V jednoduchosti je síla

Řízená a kontrolovaná detoxikace organismu se postupně stává intuitivní a jednoduchou. Pořád platí základní myšlenka, že je třeba z těla odstranit všechny toxiny. Nyní je ale k dispozici i jednoduchý postup.

Odblokování psychiky

Jednoduchý postup spočívá v podávání přípravků na odblokování poškozujících emocionálních a stresových programů. Pokud se vám podaří tyto poškozující programy rozbít, můžete si začít tvořit život nově podle sebe, přestanete se dostávat do opakujících se nepříjemných situací, přestanete přitahovat stále stejný typ lidí… Změna se projeví v mnoha oblastech vašeho života. Ovšem jenom tehdy, pokud jste na změnu připraveni a stanete se tvůrcem svého života. To ovšem vyžaduje váš aktivní přístup. Nový přístup záleží jen na vás. Místo stálého stresu můžete začít žít trvalou radost. Přípravky: Joalis Emoce, Joalis Streson a někdy ještě Joalis Decitox.

Zaměření na tělo

V další fázi detoxikace se soustředíte na uvolnění toxinů z buněk a tkání. Toxiny se tímto postupem dostávají do tělesných tekutin, kterými jsou např. lymfa, krev, moč, žluč, pot a slzy. Důležité je pohlídat pomocí diagnostiky, aby se toxiny skutečně odstranily z těla pryč. Po odstranění toxinů se tkáně začnou postupně regenerovat. Příravky: Joalis Supertox a další dle individuálních zátěží.

Po složitém vývoji se opět vracíme k jednoduchému pojetí. Odblokovat psychiku, pomocí diagnostiky najít, kde v těle jsou toxické zátěže, a pomocí informačních přípravků dát tělu pokyny k jejich detoxikaci. Na rozdíl od počátečních let jsou přípravky velmi komplexní a dokonalé. Třeba řada produktů na mikrobiologii je opravdu unikátní a dokáže navádět imunitu na všechny druhy virů a bakterií.

Mgr. Marie Vilánková, BIOREVUE, březen 2016

 

Mějte se zdravě na duši i na těle!
Dana

CHCI PŘEJÍT ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU »

Jsem, ptám se, zaměřuji se, propojuji, cítím, tvořím. Mám dar ptát se a dostávat odpovědi. Dokážu se zaměřit na podstatu. Baví mě propojovat souvislosti. Nejlépe se cítím, když jsem sama sebou. Ráda tvořím. Více si můžete přečíst ZDE. »
Komentáře